KandydaciStudenciPracownicyAbsolwenci
Wydział Inżynierii Środowiska i Geodezji
architektura krajobrazu inżynieria środowiska inżynieria i gospodarka wodna gospodarka przestrzenna geodezja i kartografia

Dostępne Licencje

Microsoft Imagine for Students

Wydział Inżynierii Środowiska i Geodezji uczestniczy w programie Microsoft Imagine (dawniej: Microsoft DreamSpark), dzięki któremu może udostępniać studentom oraz pracownikom do celów edukacyjnych oprogramowanie firmy Microsoft.

Dostęp do oprogramowania
W celu uzyskania dostępu do zasobów należy zgłosić się osobiście z ważną legitymacją (w przypadku studentów) studencką do administratora systemu, którym jest:


mgr inż. Piotr Dul
Pracownia Komputerowa Kierunku Inżynierii Środowiska
al. Mickiewicza 24/28, Kraków
pokój 532 (pokój pomiędzy salami komputerowymi)
tel. 12 662 40 71

 

Strona logowania do platformy Microsoft Imagine.

 

Ponadto informujemy, że jako użytkownicy systemu Microsoft Imagine zobowiązujecie się Państwo do przestrzegania zasad określonych w Licencji (EULA).

W szczególności zgadzacie się Państwo na wykorzystywania aplikacji pobranych z platformy Microsoft Imagine jedynie do celów dydaktycznych i naukowych. Co do zasady, zabronione jest wykorzystywanie omawianego oprogramowania do celów komercyjnych. Ponadto, pobranie i instalacja udostępnionego na platformie Microsoft Imagine systemu operacyjnego winna być przeprowadzona przede wszystkim w celach związanych z nauką oraz wspieraniem badań wykorzystujących technologię Microsoft. Wszelkie inne wykorzystywanie systemu operacyjnego, np. do ogólnego użytku, należy uważać za niezgodnie z Licencją.PROGRAM AKADEMICKI “Bentley”

Uniwersytet Rolniczy należy do Programu Akademickiego “Bentley”. To gwarantuje dostęp do ponad 50 produktów Bentley takich jak: MicroStation, STAAD.Pro, Multiframe Maxsurf, WaterGEMS itp. oraz wielu więcej do użytku uczelnianego jak i również domowego. Wraz z przynależnoscia do Programu Akademickiego “Bentley”-a studenci maja mozliwość zdobycia podstaw wiedzy (o programach) do pracy w zawodzie, nauczyciele będą w stanie wykorzystać technologię w celu wzmocnienia podstawowej wiedzy dyscyplinarnej, a firmy ( przyszli pracodawcy) będą mieć dostęp do absolwentów o podwyższonych umiejętnościach.

Poprzez “STUDENTserver” uczniowie i nauczyciele mogą uzyskać osobisty dostęp do tego samego potężnego oprogramowania, które jest używane przez specjalistów w dziedzinie infrastruktury, wraz z zasobami edukacyjnymi, które pomogą im osiagnac cel. Możesz uczyć się zawsze i wszędzie, gdzie chcesz, po to , aby potem zaprezentować swoją wiedzę technologiczną przed przyszlym pracodawcą. STUDENTserver jest twoją bazą do wielu filmów szkoleniowych , praktycznych podręczników do ćwiczeń i oraz programów do oceny wlasnych umiejętności. Więcej informacji można znaleźć w załączonej broszurze. Aby uzyskać dostęp do STUDENTserver, potrzebujesz unikalnego kodu Szkoly (Uniwersytetu) . Poniżej znajduje się unikalny kod dla Uniwersytetu Rolniczego:

eLPtjj6yMFR3qH/A/krD9I7vEQcpP5Y+yVNtiYELWshp7URHvVL0QQ==

Podziel się tymi szczegółami ze wszystkimi swoimi studentami i innymi kolegami z Wydziału, daj im możliwość by w pełni wykorzystać to co stworzyliśmy.

Instrukcja do sciągnięcia produktów firmy Bentley:

1. Obejrzyj poniższe wideo, które pomoże Ci zrozumieć proces aktywacji. https://www.youtube.com/watch?v=oDuNbMGNFSI

2. Otwórz w przeglądarce internetowej poniższy link: http://apps.bentley.com/studentserver/home/index

3. Kliknij “Register” i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby skonfigurować swoje konto.
Należy podać: Kod szkoly (Kopiuj/wklej kod by uniknąć błędów.) E-mail (działający!) Imię i Nazwisko Po zaznaczeniu, pojawi sie okienko z obrazkami do wybrania. Zaznacz wedlug instrukcji.
Zaznacz jesli chcesz otrzymywac informacje o programach Bentley
Zaznacz, że zapoznales się z warunkami użytkowania (OBOWIĄZKOWE)
WYŚLIJ

4. Po skonfigurowaniu konta możesz w każdej chwili przejść do strony STUDENTserver, zalogować się, a następnie pobrać dowolne z 50 programów na swój komputer.


Kontakt ws. dostepu do usługi "Bentley":
mgr inż. Iwona Chrobak
tel: 12-662-4516
e-mail: iwona.chrobak@urk.edu.pl

 

 

Wydział Inżynierii Środowiska i Geodezji, Al. Mickiewicza 24/28, 30-059 Kraków, tel. 12 662 41 65, fax. 12 633 11 70 , 2009-2018    Redaktor    Polityka cookies