Konkurs fotograficzny NIEBEZPIECZNA BUDOWA

Szanowni Państwo,

Instytut Geodezji i Budownictwa Wydziału Geoinżynierii ma przyjemność zaprosić do udziału w konkursie fotograficznym promującym bezpieczeństwo w budownictwie. Konkurs pod hasłem „NIEBEZPIECZNA BUDOWA" został zorganizowany po raz pierwszy  w 2018 roku. Była to kontynuacja wcześniejszych spotkań, seminariów i warsztatów realizowanych w uniwersytecie promujących bezpieczeństwo w budownictwie.

Konkurs „NIEBEZPIECZNA BUDOWA'2023" jest skierowany do studentów kierunku budownictwo i inżynieria środowiska Realizacja obowiązkowych praktyk daję szansę zaobserwować niebezpieczne zachowania na budowie.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie powinny przesłać swoje prace do 31 października 2023 roku.  Wszystkich uczestników konkursu zapraszamy na ogłoszenie wyników w dniu 16 listopada 2023 roku w trakcie wydarzenia promującego bezpieczeństwo w budownictwie organizowanej w siedzibie Wydziału Geoinżynierii na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie ul. Heweliusza 4

Udział studentów w konkursie jest możliwością poszerzenia wiedzy na tematy związane z bezpieczeństwem w budownictwie, a wygrana może być motywacja do dalszej nauki!

Zasady uczestnictwa oraz szczegółowe wymogi są opisane w Regulaminie Konkursu, który przesyłamy w załączeniu oraz na stronie konkursu: https://nbb.wg.uwm.edu.pl/

Organizatorzy przewidzieli wiele cennych nagród!

Zapraszamy!