Nadanie tytułu doktora honoris causa Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie prof. dr. hab. Janowi Pawełkowi w dniu 16 listopada 2023 r.

19.09.2023

Z radością informuję, że Senat Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w dniu 21 lipca 2023 r. podjął uchwałę w sprawie nadania tytułu doktora honoris causa Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie prof. dr. hab. Janowi Pawełkowi.

W związku z powyższym zapraszam Państwa serdecznie (w imieniu swoim - Dziekan Wydziałi Inżynierii Środowiska i Geodezji dr hab. inż. Leszek Książek, prof. URK oraz JM Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie - prof. Krzysztofa Kowalczyka) na uroczystość nadania tytułu doktora honoris, która odbędzie się w dniu 16 listopada 2023 r.

Dojazd zapewnia Wydział Inżynierii Środowiska i Geodezji