VI EDYCJA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH: „ZASTOSOWANIE WSPÓŁCZESNYCH METOD HYDROLOGII W INŻYNIERII I GOSPODARCE WODNEJ”

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy iż 17 lipca 2023 roku rozpoczyna się rekrutacja na VI edycję Studiów Podyplomowych „Zastosowanie współczesnych metod hydrologii w inżynierii i gospodarce wodnej”. Studia realizowane są na Wydziale Inżynierii Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

Studia Podyplomowe kierowane są do absolwentów studiów, doktorantów a także osób zawodowo zajmujących się zagadnieniami hydrologiczno-hydraulicznymi.Studia podyplomowe umożliwiają zdobycie wiedzy na temat hydrologii i hydrauliki, wymaganej do egzaminu na uprawnienia hydrologiczne Stowarzyszenia Hydrologów Polskich. Studia kończą się egzaminem dyplomowym oraz wydaniem świadectwa ukończenia Studiów Podyplomowych.

Szczegóły dotyczące Studiów znajdują się w załączniku.