Zrealizowane 2018-2020

___________________________________________________________________________________________________

Program staży dla studentów Kierunków
Inżynieria Środowiska i Inżynieria i Gospodarka Wodna
Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie”.

19) Firma poszukuje stażysty:

Bardzo zależy firmie FHU IMPET  na przyjęciu osób na staż z możliwością podjęcia później pracy.

Pozdrawiam Małgorzata Łodzińska - Wacławik
FHU IMPET
ul. Kalwaryjska 25
tel: 012 656-59-51
biuro@impet.net.pl

18) Firma poszukuje stażystów:

AQUEDUCT W.Adamska-G.Marszałek Sp.j.

Informacje w załączniku

17) Firma poszukuje stażysty:

Firma SAFEGE S.A.S Oddział w Polsce, biuro Projektu i Konsultingu w Krakowie,  przyjmie na staż stażystę po kierunku Inżynieria Środowiska.

Od 28 lat w Polsce współpracujemy z władzami lokalnymi, instytucjami publicznymi, przedsiębiorstwami, zakładami przemysłowymi oraz klientami prywatnymi. Nasza działalność związana jest z każdym sektorem: woda i infrastruktura ściekowa, ochrona środowiska, odpady, budownictwo, zrównoważony rozwój miast, przemysł, transport, energia, telekomunikacja i wiele innych. Rozwiązania zawsze indywidualnie dopasowujemy do każdego projektu.

Zapewniamy kompleksowe prowadzenie każdej inwestycji – od przygotowania dokumentacji, usług pomocy technicznej, opracowania dokumentacji projektowej, poprzez nadzór inwestorski, usługę inwestora zastępczego, zarządzanie inwestycją - aż po końcowe rozliczenie, rozruch i inne usługi niezbędne dla prawidłowego i pełnego wdrożenia projektu.

Poniżej link do naszej strony internetowej:

http://www.safege.pl/, a w załączeniu krótka prezentacja firmy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres anna.stapor@suezpolska.pl, z dodatkową informacją w jakich miesiącach chcieliby odbyć staż.

Adres firmy:

SAFEGE S.A.S. Oddział w Polsce

Biuro Regionalne - Kraków

ul. Ojcowska 51, 31-344 Kraków

16) 17.05.2019

Spotkanie dot. staży połączone z wypełnianiem dokumentów odbędzie się w najbliższy poniedziałek
tj. 20 maja w godz. 13.15 - 15.00 w sali 127 (obecność obowiązkowa).

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego oraz numeru konta bankowego.

W sytuacji niemożności uczestniczenia w tym spotkaniu przewidujemy możliwość dodatkowego spotkania w środę (22 maja) w godz. 13.15 - 15.00 w sali 120.

15) 25.04.2019

AKTUALIZACJA Wyników REKRUTACJI [kliknij TUTAJ] aplikujących o czynny udział w Projekcie (staż).

Decyzją Komisji Rekrutacyjnej, wobec braku zainteresowania studentów kierunku Inżynieria Środowiska studia I stopnia, III rok, udziałem w Projekcie i dużym zainteresowaniem studentów IŚ studia II stopnia, została zwiększona liczba miejsc dla tej właśnie grup docelowej.

Osoby z listy rezerwowej zostały zakwalifikowane do realizacji programu stażowego.

Osoby zakwalifikowane do stażu, proszone są o precyzowanie miejsc realizacji stażu (przedsiębiorstwa), zostanie w najbliższych dniach przekazana informacja dot. dalszych kroków, a także planowane jest zorganizowanie spotkania mającego na celu wyjaśnienie ważnych kwestii związanych z dokumentacją stażu oraz wypełnienie istotnych dokumentów. O terminie informacja ukarze się w późniejszym terminie.

Stażyści, którzy już mają potwierdzoną Instytucję, ustalonego Opiekuna wypełniają formularz z danymi (dane swoje, firmy, opiekuna):  [kliknij TUTAJ]

Stażyści, którzy w Deklaracji współpracy mają zaznaczoną konieczność posiadania środków ochrony BHP wypełniają formularz z rodzajem i rozmiarami wskazanych środków ochrony osobistej:   [kliknij TUTAJ]

Stażyści, którzy w okresie realizacji staży chcą mieszkać w Akademiku wypełniają formularz:  [kliknij TUTAJ]

Wszyscy stażyści proszeni są także o zgłoszenie się do zamkniętej grupy na FB (link).

z poważaniem M. Tarnawski