Luty 2021
Udostępnij:

Inżynieria i Gospodarka Wodna uzyskała certyfikat jakości!


Kierunek Inżynieria i Gospodarka Wodna (studia I stopnia) uzyskała Certyfikat Akredytacyjny VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Studia z Przyszłością”. Inżynieria i Gospodarka Wodnato dobry wybór!

Certyfikat Akredytacyjny VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Studia z Przyszłością” przyznany został kierunkowi Inżynieria i Gospodarka Wodna (studia I stopnia), prowadzonego na Wydziale Inżynierii Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Prestiżowe wyróżnienie cieszy tym bardziej, że certyfikat został nadany przez komisję składającą się z najwyższej klasy ekspertów.

Aplikację konkursową oceniało niezależnie od siebie trzech ekspertów-członków Komisji, w tym: ekspert reprezentujący środowisko akademickie, ekspert reprezentujący środowisko gospodarcze oraz ekspert działający w imieniu organów statutowych Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Członkowie Komisji, badając kierunki studiów, sięgali do wielu zróżnicowanych źródeł informacji o realizowanych programach i koncepcjach kształcenia.

Organizatorami konkursu są Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencja PRC.

Inżynieria i Gospodarka Wodna

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Wydział Inżynierii Środowiska i Geodezji
al. Mickiewicza 24/28
30-059
Kraków
12 662 41 65
12 633 11 70
wisig[a]urk.edu.pl
ESP:/URKRAKOW/wisig
© 2021 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Dział Informatyki UR