Udostępniane oprogramowanie - Statistica
Pracownicy Uniwersytetu Rolniczego mają możliwość bezpłatnego korzystania z udostępnianej poprzez Uczelnię aplikacji Statistica. Statistica jest opracowanym przez StatSoft inc. zawansowanym programem służącym w szczególności do statystycznej analizy danych.

 

Osoby zainteresowane uzyskaniem możliwości korzystania z oprogramowania Statistica, zobowiązane są do wypełnienia elektronicznej karty rejestracyjnej. Do rejestracji w programie Statistica niezbędne jest podanie uczelnianego osobistego konta pocztowego (w domenie: urk.edu.pl). Po weryfikacji osoby, na e-mail podany w formularzu rejestracyjnym zostanie odesłana stosownna wiadomość zwrotna z kluczami elektronicznymi i informacją dotyczącą sposobu instalacji pakietu.

Licencję na użytkowanie programu należy co roku odnawiać (ważna od 1. czerwca do 29. maja kolejnego roku). Po wygaśnięciu licencji należy ponownie zainstalować program przy użyciu nowych kodów aktywujących lub przedłużyć jego działanie.
Informacji dotyczących instalacji, kodów aktywujących, kodów przedłużających działanie programu Statistica udziela Informatyk wydziałowy:
 
Iwan Derewicki
 
pokój nr -029, al. Mickiewicza 24/28, Kraków
 
(12) 662-4071
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
al. Mickiewicza 24/28
30-059
Kraków
12 662 41 65
12 633 11 70
wisig[a]urk.edu.pl
ESP:/URKRAKOW/wisig

Adres do korespondencji: 31-120 Kraków, al. Mickiewicza 21
© 2023 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Centrum Informatyki URK